X

اخبار معاونت

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 دی 1400
پیام تسلیت معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

  پیام تسلیت معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

امتیاز: Article Rating

دکتر علی خورشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام بمناسبت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر نمود.

متن پیام دکتر علی خورشیدی بدین شرح می باشد :

 بسمه تعالی

پهلوان، قهرمان، مرد میدان شایسته کسی است که با تمام وجود خود برای اعتلای جایگاه انسانیت و همچنین دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) و ایران اسلامی ایستاد و در میدان ماند.

سردار دل‌ها در جایگاه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دفاعی تمام‌قد « مرد میدان » بود، مردی برای جذب همه آحاد جامعه با تفکر و سلایق مختلف، فارغ از چپ و راست بودن، باحجاب و بی‌حجاب بودن فرزندان ایران اسلامی را فرزندان، برادران و خواهران خود میدانست.

دو  سال از شهادت مؤثرترین مرد مبارز با عناصر تروریسم  در منطقه و جهان، سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانیبه دست رژیم جنایتکار آمریکا می‌گذرد. مردی که تمام عمر خود را در گمنامی و مجاهدت‌های خاموش برای مردم مسلمان گذراند.

این مجاهد نستوه، نمادی بارز از عزت، غیرت، اخلاص، استکبار ستیزی و دفاع از میهن و کشورهای اسلامی و مظلوم منطقه  بود که هنوز هم شنیدن نام و مکتبش، ترس را بر جان استکبار جهانی طنین انداز می‌کند.

او مردی بود که با نگاه جهان‌شمول خود همواره عزت و آبرومندی برای همه جهانیان خصوصا مسلمانان آرزو داشت و در این راه تلاش می کرد.

امروز در آستانه شهادت این مرد بزرگ که حقیقتاً قلم‌ها از بیان اوصاف پاک و مقدس ایشان ناتوان و قاصرند ضمن تبریک و تسلیت به محضر شریف امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت امام خامنه‌ای(حفظه‌الله تعالی)، ملت آزادی‌خواه جهان، مردم شریف ایران اسلامی و خانواده معزز ایشان، امیدوارم سربازان خوبی برای تبیین و تشریح اندیشه و مکتب حاج قاسم در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه باشیم

دکتر علی خورشیدی – معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

اشتراک گذاری
تصاویر
  • پیام تسلیت معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
ثبت امتیاز