طراحی سایت
معرفی معاونت

واحد مركزي و مسوول تأمين و توسعه منابع انساني، فيزيكي، مالي و ايجاد بستر مناسب براي اداره ساير واحدهاي دانشگاه اعم از معاونت‌ها، دانشكده‌ها و بيمارستان‌ها و... در راستاي تحقق مأموريت دانشگاه و بر طبق ضوابط قانوني مي‌باشد. اين معاونت براي انجام مسووليت خود داراي اختيارات صنفي، ستادي و وظيفه‌اي ـ بنا به مورد ـ مي‌باشد.

بينش ها وارزش ها:

باتوجه به اینکه باورها و ارزشهای ما بر گرفته از نظام مقدس جمهوری اسلامی است هدف ما نیزحرکت در این راستا یعنی خدمت به مردم می باشد و برای تحقق بخشیدن به این هدف اصولی چون عدالت اجتماعي، قانون‌مداري، كرامت انساني، فرهنگ اسلامي،مشتری مداری،مشارکت طلبی، تعهد و دانش ورزی، همدلی و همکاری، انضباط اجتماعی و شايسته‌سالاري را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دادیم. ما در جهت تامين انتظارات و پاسخگويي به رياست دانشگاه، هيأت امناء، معاونين دانشگاه، واحدهاي محيطي، كاركنان و هيأت علمي و بخش‌هاي نظارتي (به عنوان مشتريان داخلي معاونت) تلاش مي‌نماييم. معاونت، خود را متعهد به پاسخگويي و تأمين رضايتمندي گروه‌هاي مرتبط خارج از دانشگاه شامل: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، سازمان مديريت و برنامه‌ريزي، سازمانهاي نظارتي و قضايي، سازمان‌هاي بيمه گر و تأمين‌كنندگان و پيمانكاران دانشگاه نيز مي‌داند. پيرو سياست‌هاي اعلام شده در بيانيه ارزش‌هاي دانشگاه، حركت در راستاي تأمين رضايت شغلي كاركنان از طريق تأمين معيشت، ارتقاء شغلي، فراهم نمودن امور رفاهي مناسبتر از سياست‌هاي اين معاونت مي‌باشد

چشم انداز :

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایلام در نظر دارد با اجراي شيوه هاي نوين مديريتي در زمينه توسعه منابع انساني، امور مالي و بودجه، فعاليتهاي عمراني و ارائه خدمات به يكي از موفق ترين معاونت ها در بين معاونت هاي توسعه مدیریت و منابع كليه دانشگاه هاي علوم پزشکی كشور تبديل گردد.

 

جستجو