X

اخبار معاونت

تاریخ انتشار: شنبه 04 آبان 1398
تشریح عملکرد و ارائه  خدمات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

  تشریح عملکرد و ارائه خدمات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

امتیاز: Article Rating

دکتر ایرج پاکزاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام عملکرد و ارائه خدمات حوزه این معاونت را تشریح نمود.

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر ایرج پاکزاد در رابطه تشریح خدمات و فعالیت های حوزه معاونت توسعه دانشگاه اظهار داشت: از تلاشهای مجدانه ریاست محترم دانشگاه در جهت بستر سازی مناسب و  تسریع در روند انجام فعالیتها و گشایشهای صورت گرفته در جذب منابع مالی و انسانی مورد نیاز دانشگاه تقدیر و تشکر خود را به نیابت از طرف تمامی کارکنان صدیق دانشگاه اظهار دارم. 

وی ادامه داد: همچنین از دستاوردها و عملکرد صحیح و مناسب کارکنان در تمامی حوزه های کاری تقدیر و تشکر ویژه می‌نمایم. 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به بیان مهمترین فعالیتهای صورت گرفته در حوزه معاونت توسعه پرداخت و بیان داشت: در حوزه مدیریت توسعه  29 شاخص ارزیابی عملکرد مصوب وزارتخانه متبوع تاکنونانجام گرفته و اخذ مجوز 208 نفر برای مراکز بهداشتی و درمانی از سازمان امور استخدامی و افزایش پست های هیات علمی دانشکده های علوم پزشکی از 138 به 277 پست نیز از دیگ کارهای مهم حوزه مدیریت تحول بوده است. 

وی خاطرنشان کرد: همچنین اولین فراخوان ملی نظام پیشنهادات دانشگاه در سطح کشور در حال انجام است که نتایج حاصل از این فراخوان تاکنون اختصاص جایگاه (دهم) دربین تمامی دانسگاههای سطح کشور و جایگاه (اول) در بین دانشگاههای قطب برای دانشگاه می باشد. برگزاری دوره دوم آموزشی توانمند سازی مدیران ستادی دانشگاه نیز در حال پیگیری و اجرا می باشد. 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: در حوزه مدیریت خدمات پشتیبانی و رفاهی تشکیل ستاد هدایت و پشتیبانی کنگره عظیم اربعین حسینی در شهر ایلام پشتیبانی و خدمات رسانی پرسنل درمان ، بهداشت و فوریتهای پزشکی در برگزاری با شکوه کنگره عظیم اربعین حسینی از نظر اسکان ، تغذیه و ناوگان خودرویی انجام گرفته است. همچنین کار تعمیر و تجهیز مهمانسراهای طبقه فوقانی پردیس 2 و طبقه فوقانی آزمایشگاه مرکزی استان جهت اسکان مهمان ها و بخصوص پرسنل اعزامی در سایر استانها جهت شرکت در کنگره عظیم اربعین حسینی نیز پایان یافته است. 

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: اخذ مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین به تعداد 29 نفر از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 7/6/96 سازمان اداری و استخدامی کشور که فرایند آزمون و استخدام آن بعد از استخدام پیمانی انجام خواهد شد و نیزتبدیل وضع نیروهای قراردادی ایثارگران به رسمی آزمایشی و قطعی به تعداد 106 نفر از مهمترین فعالیتهای حوزه مدیریت منابع این دانشگاه می باشد. 

دکتر پاکزاد در ادامه افزود: در حوزه مدیریت منابع فیزیکی و نظارت بر طرحهای عمرانی احداث بیمارستان 376 تخت خوابی بانگنجاب ایلام با 78 درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل است. همچنین تعمیر، توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان مصطفی خمینی ایلام با 92 درصد پیشرفت فیزیکی، اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام با 55 درصد، احداث دانشکده پزشکی ایلام که دارای 50 درصد محوطه سازی پردیس دانشگاهی بانگنجاب ایلام با پیشرفت 50 درصدی، احداث کتابخانه مرکزی بانگنجاب ایلام با 45 درصد و احداث دی کلینیک ملکشاهی (بیمارستان ملکشاهی) با 58 درصد پیشرفت در حال تکمیل می باشند. 

وی در خاتمه سخنان خود یادآور شد: در حوزه مدیریت بودجه و پایش عملکرد با رایزنی های متعدد کارشناسان بودجه دانشگاه با مجموعه کارشناسان مستقر در سطح وزارت متبوع مبلغ 50 میلیارد ریال تحت عناوین اوراق و نیز از محل اعتبارات مربوط به راه اندازی مراکز جدید بصورت نقدی مطالبه، اختصاص و دریافت گردید. همچنین تهیه و تدوین موافقتنامه  بودجه تفصیلی بر اساس قانون بودجه سال 98 بعنوان اولین دانشگاه از دیگر دستاوردهای این حوزه و معاونت توسعه بشمار می آید.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تشریح عملکرد و ارائه  خدمات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه
ثبت امتیاز