X

اخبار معاونت

تاریخ انتشار: یکشنبه 21 مهر 1398
برگزاری آیین افتتاحیه دومین دوره آموزشی توانمندسازی مدیران دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری آیین افتتاحیه دومین دوره آموزشی توانمندسازی مدیران دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

برگزاری آیین افتتاحیه دومین دوره آموزشی توانمندسازی مدیران دانشگاه علوم پزشکی ایلام

با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه، رییس مرکز مشارکتهای اجتماعی دانشگاه، مدیران ستادی، مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف، آیین افتتاحیه دومین دوره توانمندسازی مدیران در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

در ابتدای این آیین رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به حاضران و تقدیر از تلاش‌ها و زحمات بانیان و برگزار کنندگان این دوره آموزشی اظهار داشت:
 مدیریت تعاریف خاص به خود را دارد و مدیرانی موفق خواهد بود که برنامه‌مدار و دارای دانش مدیریتی باشند.

 احساس مسئولیت، دلسوزی نسبت به امور محوله، تعصب سازمانی و تلاش برای کاهش هزینه‌ها از صفات برجسته مدیران موفق در هر سیستم است.

 در این شرایط سخت اقتصادی و کمبود اعتبارات؛  مدیری موفق خواهد بود که با کمترین میزان هزینه‌کرد، بالاترین بهره‌وری را برای سیستم داشته باشد.

 دانشگاه در گذشته در راستای تعلیم مدیران و انتقال دانش مدیریتی به آنان فروغ چندانی نداشته و برگزاری اینگونه دوره‌ها قطعاً در راستای ارتقاء دانش مدیریتی مدیران نقش محوری خواهد داشت.

 برگزاری اینگونه دوره های آموزشی باید اصول و دانش مدیریتی را به خوبی و متناسب با نیاز مدیران به آنان منتقل کند و نتیجه آن در طول دوره مدیریتی مشهود و محسوس باشد.

 برای ارتقاء سطح دانش مدیریتی و پیشبرد اهداف و ارتقاء سازمان از هر ایده و دیدگاه مثبت و تاثیرگذاری استقبال می‌کنیم.

 در ادامه نیز دکتر پاکزاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش و زحمات بانیان این کارگاه آموزشی اظهار داشت:

 در این دوره‌ها بر روی توانایی ها و ظرفیت های مدیران تکیه می شود و امیدواریم که بهره‌وری مدیران را نیز بیش از پیش تقویت نماید.

وی افزود: برای برگزاری این دوره ها از ظرفیت‌های دانشگاه و از اساتید و مدیران باتجربه و موفق برای انتقال دانش و تجربیات به دیگر مدیران استفاده خواهد شد.

 دکتر صادقی‌فر رئیس مرکز مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه نیز در سخنانی به آثار و نتایج این دوره ها اشاره نمود و استان ایلام را در عرصه برگزاری دوره های رسمی توانمندسازی مدیران در سطح وزارت بهداشت پیشرو عنوان نمود.

وی همچنین ضمن ارائه پیشنهاد ایجاد مرکز مدیریت توسعه و تربیت مدیران حوزه سلامت در استان؛ استقبال مدیران از این دوره‌های آموزشی را موجب دلگرمی برگزار کنندگان و بانیان آن دانست.

 در بخش دیگری از این آیین افتتاحیه دکتر مومنی رئیس توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه به برگزاری دوره اول آموزشی توانمندسازی مدیران در دانشگاه اشاره نمود که با تمرکز بر روی مدیریت شبکه‌ها و روسای بیمارستانها و همکاری معاونت توسعه، معاونت آموزشی و مرکز مشارکتهای اجتماعی دانشگاه اشاره نمود.

 وی همچنین با بیان اینکه دوره دوم این دوره آموزشی جهت آموزش مدیران ستادی دانشگاه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد که از دستاوردهای مثبت این دوره آموزشی می توان به صرفه‌جویی ۱۵۰ میلیون تومانی جهت تعلیم مدیران دانشگاه اشاره نمود.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری آیین افتتاحیه دومین دوره آموزشی توانمندسازی مدیران دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز