X

اخبار معاونت

تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 تیر 1398

  جلسه رابطین ورزشی دانشگاه علوم پزشکی

امتیاز: Article Rating

اولین جلسه رابطین ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد

 با حضور جانشین معاون توسعه و مدیر توسعه سازمان و تحول اداری، مدیر پشتیبانی، رییس اداره رفاه و بازنشستگی و مسئول ورزش های همگانی دانشگاه؛ اولین جلسه رابطین ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه دکتر مومنی جانشین معاون توسعه و مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه در سخنانی ضمن خیرمقدم به رابطین ورزشی دانشگاه در سطح استان و تاکید بر ترویج فرهنگ ورزش در تمامی سطوح دانشگاه؛ خواستار جدیت و اهتمام رابطین ورزشی در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های کمیته ورزش دانشگاه شد.
 
وی ضمن تشریح تاثیر مثبت ورزش بر روحیه کارکنان و ارتقاء راندمان کاری آن خاطرنشان کرد که در قالب کمیته ورزش دانشگاه تلاش خواهیم کرد مشکلات و نارسایی‌های حوزه ورزش را به مرور زمان رفع نماییم.

 در ادامه نیز میرحسینی مدیر پشتیبانی دانشگاه ضمن تأکید بر توسعه امکانات و تجهیزات مربوط به رشته‌های مختلف ورزشی؛ تلاش برای فراهم شدن شرایط جهت همگانی شدن ورزش در سطح دانشگاه و حضور کارکنان در عرصه‌های  ورزشی را از اهداف و برنامه های کمیته ورزش دانشگاه در جهت ترویج فرهنگ ورزش عنوان کرد.

 همچنین حسین ملکشاهی مسئول ورزش های همگانی دانشگاه در بخش دیگری از این جلسه به عنوان استاد کلاس آموزشی طی سخنانی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های حوزه ورزش در سطح دانشگاه و امکانات و تجهیزات و نیازمندی‌های حوزه ورزش؛ به  تشریح تئوری علم ورزش و مطالب آموزشی و تخصصی آن و جایگاه ورزش در زندگی فردی و اجتماعی پرداخت.

 امیر نوری مسئول اداره رفاه و بازنشستگی دانشگاه نیز ضمن تقدیر از توجه مسئولان دانشگاه به حوزه ورزش؛ فعالیت بدنی و در سطحی بالاتر ورزش را جزو لاینفک زندگی افراد در جامعه برشمرد.

  در ادامه این جلسه رابطین ورزشی ضمن بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه در جلسه؛ سوالاتی در رابطه با چگونگی توسعه ورزش در حوزه کاری خود باتوجه به مقررات و دستورالعمل های سازمانی پرداختند که مسئولان حاضر در این جلسه با بیان مطالبی به این سوالات آنان پاسخ دادند.

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز