X

اخبار معاونت

تاریخ انتشار: دوشنبه 05 آذر 1397
آغاز دوره آموزشی دوماهه توانمندسازی مدیران

  آغاز دوره آموزشی دوماهه توانمندسازی مدیران

امتیاز: Article Rating
دوره آموزشی دوماهه توانمندسازی مدیران در روز پنج شنبه مورخ 24 آبان در سالن ستاد دانشگاه به میزبانی مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه کار خود را آغاز نمود.

 رضا چراغی(کارشناس بهبود سیستمها و روشها)

در افتتاحیه این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دکتر خلیل مومنی عضو هیئت علمی دانشگاه و مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه به ارائه فهرست برنامه‌ها و توضیحاتی درباره اهداف و نحوه برگزاری این دوره آموزشی پرداخت.


 در ابتدای این جلسه معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار کرد: برگزاری این نوع دوره‌های آموزشی نیاز مدیران تمام سطوح دانشگاه می باشد که باید به این مهم خیلی توجه شود. 
دکتر ایرج پاکزاددر ادامه به نقشها و مهارتهای مدیریتی در سطح سازمان پرداخت و آن ها را به عنوان اصول اساسی در بحث های مدیریتی دانست. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان اهمیت رنکینگ مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستانها در زمینه‌های مالی و مدیریت منابع انسانی پرداخت و پیشنهاد داد که مدیران براساس این نوع شاخصها ارزیابی گردند.

سخنران بعدی این دوره آموزشی دکتر رضا ولی‌زاده معاون آموزشی دانشگاه بود که به چالش های مدیریتی حوزه دانشگاه پرداخت و از مدیران خواست که در حوزه‌های اجرایی و تصمیم‌گیری بیشترین نقش را داشته باشند. 

وی در ادامه به اهمیت این دوره‌های آموزشی در ارتقاء سطح دانش مدیریتی مدیران اشاره نمود و از هئیت رئیسه دانشگاه درخواست نمود که افرادی که در این نوع دوره‌ها شرکت نمایند، جهت تصدی پست‌های مدیریت در اولویت قرار گیرند.

در ادامه این دوره آموزشی دکتر جمیل صادقی‌فر معاون اجتماعی دانشگاه به اهمیت و اهداف دوره آموزشی پرداخت و عنوان نمود که این نوع دوره‌ها با عنوان دوره آموزشی TOT در سطح کشور اجرا می شود.

در پایان سخنرانی‌های افتتاحیه، دکتر خلیل مومنی مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه به صرفه جویی در هزینه های آموزشی پرداخت و عنوان نمود که گذراندن دوره‌های آموزشی بدو انتصاب مدیران در خارج از دانشگاه به ازای هر نفر بالغ بر 2میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هزینه دارد که در این دوره حدود 50 نفر از مدیران شبکه‌ها و بیمارستانها حضور دارند. 

وی در ادامه از حمایتهای معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه و معاون آموزشی در برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی مدیران قدردانی نمود. 

گفتنی است که در اولین روز از این دوره دو کارگاه آموزشی طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای مدیران برگزار گردید. 

همچنین دوره آموزشی ذکر شده به مدت 2 ماه و پنج شنبه های هرهفته از ساعت 8 الی 17 در سالن ستاد دانشگاه برگزار می گردد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • آغاز دوره آموزشی دوماهه توانمندسازی مدیران
ثبت امتیاز