X

اخبار معاونت

تاریخ انتشار: یکشنبه 20 آبان 1397
تشریح عملکرد حوزه معاونت توسعه از ۲۰ مهر لغایت ۱۱ آبانماه سال ۹۷ در اربعین حسینی

  تشریح عملکرد حوزه معاونت توسعه از ۲۰ مهر لغایت ۱۱ آبانماه سال ۹۷ در اربعین حسینی

امتیاز: Article Rating
تشریح عملکرد حوزه معاونت توسعه از ۲۰ مهر لغایت ۱۱ آبانماه سال ۹۷ در اربعین حسینی

 رضا چراغی(کارشناس بهبود سیستمها و روشها)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام عملکرد این معاونت از ۲۰ مهرماه لغایت یازدهم آبان‌ماه سال ۹۷ در اربعین حسینی را تشریح کرد.

دکتر ایرج پاکزاد در این رابطه اظهار داشت: خدمات و اقدامات انجام شده در حوزه های تغذیه، اسکان، نقلیه، تهیه تجهیزات مورد نیاز واحدهای عملیاتی و نیروی انسانی در حوزه پشتیبانی با هماهنگی نماینده رییس محترم دانشگاه به شرح زیر می باشد.

 وی در ادامه این بحث گفت: در بخش تغذیه در شهر مهران شامل توزیع نهار، شام و صبحانه به تعداد ۲۱ هزار و ۱۳۸ پرس و میان‌وعده به تعداد ۷ هزار و ۵۰۰ عدد به واحدهای مستقر در مهران شامل حوزه‌های درمان، بهداشت، فوریتهای پزشکی، بسیج جامعه پزشکی، غذا و دارو مستند سازان شبکه العالم و بیمارستان صحرایی ارتش از طریق مهمانسرای هتل نور مهران با نظارت کارشناسان بهداشت و کارشناس تغذیه مستقر در هتل در محدوده شهر مهران و حومه که برای اولین بار با ظرف یکبار مصرف آلومینیوم با خودروی مخصوص حمل غذا توزیع گردیده است. همچنین تغذیه در شهر ایلام شامل نهار، شام و صبحانه در شهر ایلام به تعداد ۱۷۹۷ انجام شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ادامه در تشریح بخش اسکان ابراز داشت: اسکان شامل دو بخش انعقاد قرارداد با هتل نور مهران به استعداد ۱۴۰ تخت و انعقاد قرارداد با ۱۴ منزل شخصی بخش خصوصی در شهر مهران که مجموعاً روزانه ۲۵۲ نفر از همکاران بهداشت، درمان، فوریت پزشکی، غذا و دارو، بسیج جامعه پزشکی و پزشکان متخصص ارتش، مستند سازان فوریت و وزارت، پرسنل شبکه العالم بوده است. ضمناً در شهر ایلام مجموعاً روزانه ۷۲ نفر از همکاران مهمان در مهمانسرای طبقه دوم و سوم پردیس شماره ۲ و مهمانسرای طبقه دوم آزمایشگاه مرکزی اسکان داده شده است.

وی همچنین در تشریح خدمات معاونت توسعه در بخش نقلیه خاطرنشان کرد: نقلیه شامل دو بخش بوده که در شهر مهران  شامل ۷ دستگاه خودرو به صورت تمام وقت از ابتدای ماموریت تا انتهای ماموریت و ۴ دستگاه خودرو به طور پاره وقت در حمل و نقل غذا، حمل و نقل و جابجایی تجهیزات مورد نیاز و ایاب و ذهاب پرسنل از ایلام به مهران و بالعکس و کرمانشاه به تعداد ۳۵ سرویس و همچنین ایاب و ذهاب مستندسازان فوریت پزشکی، مستند‌سازان وزارت، روابط عمومی و همکاران بازدید کننده از ستاد و وزارت انجام وظیفه نموده اند. همچنین نقلیه در شهر ایلام نیز مجموعاً در ایام اربعین ۴۸ سرویس ایاب و ذهاب از ایلام به مهران و کرمانشاه به مهران انجام گردیده است.

دکتر پاکزاد در تشریح خدمات حوزه معاونت توسعه در ایام تردد زائران اربعین حسینی در بخش تجهیزات مورد نیاز واحدهای عملیاتی تصریح کرد: این تجهیزات در دو بخش بوده که شامل بخش اول در شهر ایلام جهت اسکان مهمان‌ها شامل تجهیز مهمانسراهای طبقه دوم و سوم پردیس شماره ۲ و مهمانسرای طبقه دوم آزمایشگاه مرکزی شامل خرید و نصب پرده، تلویزیون، چای‌ساز، انواع لوازم آشپزخانه، تخت، تشک، پتو و متکا، یخچال، لوازم تاسیسات برق، کابینت کامل، کاشی و سرامیک، شیرآلات قفل و کلید، سفید کاری و رنگ آمیزی و در  بخش دوم در شهر مهران تجهیزات مورد نیاز جهت اسکان مهمان‌ها شامل خرید کانکس تک‌چشمه ۴ دستگاه، دستگاه آب سرد و گرم ۴ عدد، ۴ دستگاه کامپیوتر، لپ تاپ و نت‌بوک ۳ دستگاه، میز و صندلی هر کدام ۲ دستگاه، کولر آبی ۸ دستگاه، غذا گرم‌کن ۳ دستگاه به ظرفیت ۳۰۰ پرس غذا، هیتر برقی ۹دستگاه، پتو ۲۰۰ تخته، ملحفه و پتو به تعداد مورد نیاز، میان وعده شامل پرتقال و سیب ۳ هزار و ۱۲۰ کیلوگرم، مواد مصرفی اعم از مواد شوینده، چای، قند و لیوان یکبار مصرف تهیه و تدارک دیده شده است.

 وی در تشریح خدمات در بخش نیروی انسانی در ایام تردد زائران اربعین حسینی توسط معاونت توسعه بیان: نیروی انسانی در حوزه پشتیبانی در شهر مهران شامل ۳۰ نفر به صورت ثابت و موقت در بخش‌های مختلف و در شهر ایلام هم ۱۵ نفر به صورت ثابت در ساعات اداری و موقت تا ۱۲ شب انجام وظیفه نموده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: از کلیه همکاران ستاد عملیات اربعین حسینی در شهر مهران و ستاد هدایت پشتیبانی نیروی انسانی در شهر ایلام که از واحدهای مختلف دانشگاه با همدلی و همفکری در جهت ارائه خدمات شایسته به همکاران بخش های مختلف بهداشت و درمان در جهت خدمات رسانی بهتر به زائرین اربعین حسینی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت شبانه‌روزی خدمت نموده اند، نهایت تقدیر و تشکر خود را اعلام می‌کنم. 

وی در ادامه این بحث گفت: همچنین از کلیه مسئولین واحدهایی که با آزادسازی نیروهای انسانی و وسیله نقلیه در این کنگره عظیم اربعین حسینی ما را یاری نموده اند، صمیمانه تشکر می کنم.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • تشریح عملکرد حوزه معاونت توسعه از ۲۰ مهر لغایت ۱۱ آبانماه سال ۹۷ در اربعین حسینی
ثبت امتیاز