X

اخبار معاونت

تاریخ انتشار: یکشنبه 12 بهمن 1399
پیام تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

  پیام تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

امتیاز: Article Rating

دکتر علی خورشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام دکتر علی خورشیدی بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا  ( سوره اسرا – 81 )

موسم آزادی ایران از زنجیر استکبار و استعمار فرا رسید و مردی از سلاله رسول الله(ص)، شیواترین انقلاب تاریخ را با تکیه بر ایمان خودش و اتفاق مردمانش رقم زد.

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی یادآور رشادت ها و از خود گذشتگی های ملت بزرگ ایران در راه مبارزه با طاغوتیان زمان است؛ یادآور انسان های بپاخاسته و از جان گذشته که با عزمی پولادین توانستند سرنوشت مملکت خود را به دست بگیرند؛ لذا جملگی خواستار محو رژیم طاغوتی پهلوی و تشکیل حکومت اسلامی شدند و با شعار “ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ” خط مشی آینده خود را ترسیم نمودند.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اهداف انسان دوستانه و عدالت خواهانه به ستیز با ظلم، استکبار و استبداد پرداخت و نسخه ای برای تمامی بشریت ارائه نمود که نوید روشنی از گسترش صلح و عدالت در زمین بود. این بشارت، جان های تشنه حقیقت را به اندیشه واداشت و الگوی بسیاری از خیزش های انقلابی گردید .

امروز ملت عزیز ایران با اعتماد و اتکال به خداوند متعال به مدد و قدرت دانش، تخصص و تعهد فرزندان برومندش رو به سوی آینده ای روشن دارد که در بلندای عرصه های مختلف دانش و فرهنگ چشم جهانیان را خیره خواهد کرد .

اینک بر ماست که قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و تدابیر دولت تدبیر و امید عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است، کوشا بوده و تلاش کنیم.

امیدوارم ایران اسلامی با عبور از تمامی دشواری ها و مشکلات، به جایگاه رفیعی که شایسته و درخور ظرفیت ها و توانمندی های ملت عزیز ایران است برسد و به ویژه در عرصه مهم و حیاتی اقتصاد که کلید توسعه در سایر حوزه ها است با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی و تمام دلسوزان و صاحب نظران، بتواند گام های بزرگی در مسیر رشد و تعالی بردارد

اینجانب با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و بخصوص همشهریان عزیز ایلامی و همکاران گرامی ام در دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و امید آن دارم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی رو به سوی افق های روشن حرکت نماییم.

و من الله التوفیق

دکتر علی خورشیدی 

معاون توسعه مدیریت و منابع 

1399/11/12

اشتراک گذاری
تصاویر
  • پیام تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
ثبت امتیاز